comment 0

Seuralla oma logo ja nettisivutaitajaa etsitään

Kuva

Kuolemantutkimuksen seura on saanut vihdoin oman logon! Logo on jo Facebookin puolella ollut julkistettuna jonkin aikaa, mutta nyt se on täällä virallisten verkkosivujen puolella myös. Logon on suunnitellut kuvittaja ja käsikirjoittaja Kiira Sirola. Kiiran muihin tuotoksiin voi tutustua mm. Arjensoturi-kuvitusblogissa sekä Kiiran portfoliossa.

Seura etsii nyt taitavaa verkkosivuosaajaa, joka voisi uudistaa seuran verkkosivut ansaitsemaansa ulkoasuun. Ota yhteyttä seuran sihteeriin Anna Haveriseen (anna.haverinen(a)utu.fi) ja keskustellaan lisää!

Antoisaa kevättä!

Vastaa

Täytä tietosi alle tai klikkaa kuvaketta kirjautuaksesi sisään:

WordPress.com-logo

Olet kommentoimassa WordPress.com -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Google photo

Olet kommentoimassa Google -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Twitter-kuva

Olet kommentoimassa Twitter -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Facebook-kuva

Olet kommentoimassa Facebook -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Muodostetaan yhteyttä palveluun %s